Project Description

Mahatoky

W latach 2016-2018 podjęliśmy współpracę z Fundacją Ankizy Gasy – Dzieci Madagaskaru i nawiązaliśmy kontakt z polskimi wolontariuszkami Kasia i Patrycją.

Przez trzy lata objęliśmy swoją opieką kolejne malgaskie dziecko. Był nim Rakotoarisy Mamitian Mahatoky Fabien.  Chłopiec urodził się 2008 i w chwili rozpoczęcia jego wsparcia był w 3 klasie szkoły podstawowej.

Mahatoky, czyli taki któremu można zaufać, ma 2 siostry. W związku z brakiem stałego zatrudnienia rodziców cała rodzina znajdowała się w trudnej sytuacji materialnej.

Przez cały okres naszego finansowego wsparcia, Mahatoky był pilnym uczniem i radził sobie w szkole bardzo dobrze, dzięki czemu zdał egzaminy i dosłał się do państwowej szkoły.

0
Rok rozpoczęcia
Wesprzyj

Galeria zdjęć

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent ac nibh vestibulum, laoreet ipsum quis, vestibulum nisi. Curabitur non mi et turpis pharetra vulputate. Ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent ac nibh vestibulum, laoreet ipsum quis, vestibulum nisi.Curabitur non mi et turpis pharetra vulputate. Cras consequat, risus nec commodo vehicula, nisi est laoreet leo, ac convallis nisi nibh id velit.

ZMIEŃ ŚWIAT – DZIŚ!

Pomóż nam dać Dzieciom Afryki szansę na naukę i lepszą przyszłość. Razem uczynimy różnicę!

WOLONTARIAT
WSPARCIE