WIELKOPOSTNA SKARBONKA Z SERCEM
Wraz z rozpoczynającym się okresem Wielkiego Postu zapraszamy do wzięcia udziału w 4   edycji akcji WIELKOPOSTNA SKARBONKA Z SERCEM.
Za wspólnie uzbieraną kwotę zakupimy żywność, która zostanie bezpośrednio rozdana rodzinom naszych podopiecznych z Kinna, Kinanduba i Ambato

Akcja polega na rezygnowaniu z przyjemności w okresie Wielkiego Postu i przekazaniu zaoszczędzonej kwoty na zakup żywności dla dzieci i ich rodzin z Kinna i Kinanduba w Kenii oraz Szkoły Katolickiej Błogosławionego Lucjana Botovasoa w Ambato na Madagaskarze

Całkowita kwota, którą zbierzemy przez okres tegorocznego Wielkiego Postu, zostanie przeznaczona na zakup kukurydzy, fasoli, ryżu, i rozdana dzieciom ze szkół w Kinna i Kinanduba w Kenii oraz Ambato na Madagaskarze.

Dzieci znajdują się pod naszą stałą opieką. Dzięki stałemu wsparciu osób z otwartym na potrzeby drugiego człowieka sercem, dzieci uczęszczają do szkoły, w której mają wspaniałą opiekę i otrzymują posiłki. Jednak po szkole wracają do domów, w których panuje bieda, a w wielu przypadkach skrajne ubóstwo. To właśnie dla sióstr, braci, rodziców i dziadków naszych milusińskich pragniemy skierować tegoroczną zbiórkę. Za uzbierane pieniądze zostanie zakupiona żywność i rozdana całym rodzinom.

Z całego serca, prosimy Was o włączenie się w akcję

„WIELKOPOSTNĄ SKARBONKĘ Z SERCEM”.

Będziemy wdzięczni za każdy grosik.

Podziel się tą informacją

ZMIEŃ ŚWIAT – DZIŚ!

Pomóż nam dać Dzieciom Afryki szansę na naukę i lepszą przyszłość. Razem uczynimy różnicę!

WOLONTARIAT
WSPARCIE