Project Description

WIELKOPOSTNA SKARBONKA Z SERCEM 2023

Wraz z rozpoczynającym się okresem Wielkiego Postu zapraszamy do wzięcia udziału w 4 edycji akcji WIELKOPOSTNA SKARBONKA Z  SERCEM.
Za wspólnie uzbieraną kwotę zakupimy żywność, która zostanie bezpośrednio rozdana rodzinom naszych podopiecznych z Kinna, Kinanduba i Ambato.

Akcja polega na rezygnowaniu z przyjemności w okresie Wielkiego Postu i przekazaniu zaoszczędzonej kwoty na zakup żywności dla dzieci i ich rodzin z Kinna i Kinanduba w Kenii oraz Szkoły Katolickiej Błogosławionego Lucjana Botovasoa w Ambato na Madagaskarze

Dzieci znajdują się pod naszą stałą opieką. Dzięki stałemu wsparciu osób z otwartym na potrzeby drugiego człowieka sercem, dzieci uczęszczają do szkoły, w której mają wspaniałą opiekę i otrzymują posiłki. Jednak po szkole wracają do domów, w których panuje bieda, a w wielu przypadkach skrajne ubóstwo. To właśnie dla sióstr, braci, rodziców i dziadków naszych milusińskich pragniemy skierować tegoroczną zbiórkę. Za uzbierane pieniądze zostanie zakupiona żywność i rozdana całym rodzinom.

Z całego serca, prosimy Was o włączenie się w akcję

„WIELKOPOSTNA SKARBONKĘ Z SERCEM”.

Będziemy wdzięczni za każdy grosik.

ZMIEŃ ŚWIAT – DZIŚ!

Pomóż nam dać Dzieciom Afryki szansę na naukę i lepszą przyszłość. Razem uczynimy różnicę!

WOLONTARIAT
WSPARCIE