Project Description

Modlitwa za Kinnijskie dzieci

23 marca rozpoczęliśmy szkolną akcję „SZTAFETA SERC”. Jest to inicjatywa modlitewna, polegająca na otoczeniu opieką Kinnijskich dzieci. Każdy uczeń raz na miesiąc losuje karteczkę z imieniem swojego rówieśnika ze szkoły w Kinna. Każdego dnia modli się za niego indywidualnie, dowolną i wybraną przez siebie modlitwą.

Ze względu na zawieszenie zajęć stacjonarnych i obowiązującym kształceniem na odległość imiona dla dzieci losuje jeden z nauczycieli. Taka forma losowania będzie się odbywała do naszego powrotu do szkoły.

„SZTAFETA SERC” skierowana jest również do nauczycieli naszej szkoły, którzy modlą się za nauczycieli ze szkoły w Kinna.

Jesteśmy wdzięczni naszym uczniom, za tak ciepłe przyjęcie i pozytywny odzew na naszą akcję. Ogromną wdzięczność kierujemy również, do rodziców, którzy jak wiemy, uczestniczą w modlitwie razem ze swoimi dziećmi.

0
Rok rozpoczęcia
Wesprzyj

Galeria zdjęć

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent ac nibh vestibulum, laoreet ipsum quis, vestibulum nisi. Curabitur non mi et turpis pharetra vulputate. Ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent ac nibh vestibulum, laoreet ipsum quis, vestibulum nisi.Curabitur non mi et turpis pharetra vulputate. Cras consequat, risus nec commodo vehicula, nisi est laoreet leo, ac convallis nisi nibh id velit.

ZMIEŃ ŚWIAT – DZIŚ!

Pomóż nam dać Dzieciom Afryki szansę na naukę i lepszą przyszłość. Razem uczynimy różnicę!

WOLONTARIAT
WSPARCIE